Деякі з цих пристроїв споживають енергію навіть у режимах сну чи очікування.
Експерти розповіли, що низка побутових приладів споживають електроенергію, навіть якщо вони вимкнені.
Деякі з цих пристроїв споживають енергію навіть у режимах сну чи очікування – які пристрої необхідно вимикати, коли на довгий час їдете із дому.
Експерти з енергетики Grant Store розповіли про «пристрої-вампіри» у вашому домі, передає видання Express.co.uk.
Сюди входять пральні машини, посудомийні машини, сушильні машини, телевізори, мікрохвильові печі, комп’ютерні монітори, принтери, кавоварки та чайники.
Прилади для нагрівання води споживають значну потужність навіть у режимі очікування, щоб підтримувати готовність до нагріву води, – зазначили фахівці.
Такі пристрої становлять серйозну небезпеку пожежі, тому важливо вимикати їх.
Хоча відключати прилади від мережі – є хорошою практикою, але є винятки.
Наприклад, холодильники із морозильною камерою повинні залишатися завжди включеними.
Хоча на них припадає близько 12 відсотків рахунків домогосподарства за електроенергію, їх вимкнення може призвести до розморожування та появи неприємних запахів на кухні, – додали експерти.
Щоб заощадити енергію варто прибрати будь-яку непотрібну їжу перед від’їздом. Менше заповнений холодильник чи морозильна камера потребує менше енергії для охолодження, що може допомогти зменшити ваше загальне споживання енергії.
Фахівці також згадали і за маршрутизатори Wi-Fi. Хоч вони споживають дуже мало енергії, але вимкнення їх під час відпустки може заощадити гроші.
Відомо, що середній роутер споживає 0,008 кВт/год, і вимкнувши його на семиденну відпустку, можна трішки заощадити. Хоча це може здатися незначним, але кожна дрібниця сприяє зниженню рахунків за електроенергію.
Джерело: Главред