Інтернет видання vichenews.fun з посиланням на Україна – Віче НСН, повідомляє.
Черговий акт доброї волі.
Мінус танчик, але
це не просто танчик. САУ Піон.
Гарно, що цей мотлох не доїхав в Україну.
У Новосибірську водій не врахував висоту танка та врізався в опору мосту.
Детальніший опис САУ
Броньований корпус машини має незвичайну форму. Кабіна екіпажу винесена далеко вперед. Крім свого основного призначення вона служить також противагою гарматної установці.
У кабіні розміщуються командир установки, наводчик та механік-водій. Позаду кабіни встановлено чотиритактний V-подібний дизельний двигун В-46-1 з коробкою передач.
У середній частині машини розміщено відділення розрахунку установки. Провідні колеса – переднього розташування. Напрямні колеса розміщені ззаду та при стрільбі опускаються на грунт для надання додаткової стійкості самохідки. Для цієї ж мети використовується і сошник, що нагадує за формою бульдозерні відвал. Він розташований в кормі установки і наводиться в робоче положення за допомогою гідравлічних приводів. Для автономного харчування гідравлічних та електричних систем на САУ крім основного двигуна встановлено дизель-агрегат.
Основне озброєння самохідки складає 203-мм гармата 2А44, що має масу 14,6 т. Вона розташована в кормової частини установки відкрито. На знаряддя встановлено поршневої затвор. Приводи наведення знаряддя – електрогідравлічні і механічні. Для наведення знаряддя використовуються як панорамний приціл для стрільби з закритих вогневих позицій, так і оптичний приціл для стрільби прямим наведеням. Боєкомплект установки становить 40 пострілів роздільного заряджання.Але тільки 4 з них (на САУ 2С7М – перевозяться на встановлені та складають недоторканний запас. Решта пострілів перевозяться автомобільним транспортом.
Осколково-фугасні снаряди масою 110 кг і довжиною 1 метр переносяться для заряджання за допомогою поворотного підйомного крана, розміщеного праворуч на задній частині корпусу . У 1985 році установка була модернізована і отримала назву 2С7М ( “Піон-М»). У ході модернізації була підвищена скорострільність з 1,5 до 2,5 пострілів за хвилину, збільшений боєкомплект що возиться з 4 до 8 пострілів, встановлена апаратура прийому та відображення даних для стрільби.
2С7М є на сьогоднішній день самої потужної артилерійської самохідної установкою в світі.Підвищення можливостей цієї бойової машини фахівці бачать в розробці для неї високоточних керованих (або самонавідних), а також касетних снарядів.
ТАКТИКО-ТЕХНІЧНІ ХАРАСТЕРИСТИКИ
Бойова маса: 46 тонн
Габарити:
Довжина: 13,2 м
Ширина: 3,38 м
Висота: 3 м
Озброєння:
Головне: 203-мм гаубиця 2А44
Допоміжне:
12,7 мм зенітний кулемет НСВТ
ПЗРК Стріла-2
Екіпаж: 7 чоловік,у тому числі:
Самохідної установки: 3 людини
Артсистеми: 4 людини
Максимальна дальність стрільби:
Уламково-фугасний снаряд: 37,5 км
Активно-реактивним снарядом: 55 км
Ядерним снарядом: 30 км
Скорострільність:
Базова модифікація: 1,5 постріли в хвилину
«Піон-М»: 2,5 постріли в хвилину
Початкова швидкість снаряда: 960 м / сек
Маса снаряда:
Уламково-фугасні: 110 кг
Активно-реактивного: 103 кг
Кути наведення:
За кутом місця: 0-60 °
За азимуту: 0-30 °
Час переведення з похідного в бойове положення (час розгортання): 6 хвилин
Боєкомплект:
Основний: 40 пострілів (на колісних вантажівках)
Двигун: дизельний 780 к.с.
Швидкість ходу по шосе: 50 км / год
Запас ходу: 650 км
Броня: сталева, протівопульная.